Kes me oleme?

Meie veebilehe aadress on : https://ipumps.ee.

Milliseid andmeid me kogume ja miks me neid kogume

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, kogume rämpspostide tuvastamise hõlbustamiseks kommentaaride vormis näidatud andmed ning külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagendi stringi.

Meedia

Kui laadite pilte veebisaidile üles, siis peaksite vältima piltide üleslaadimist koos kaasatud asukohaandmetega (EXIF GPS). Veebisaidi külastajad saavad veebisaidil olevatelt piltidelt alla laadida ja välja võtta mis tahes asukohateavet.

Kontaktvormid

Kontaktvormide päringud saadetakse aadressile wordpress(at)ipumps.ee

Küpsised

Kui jätate meie saidile kommentaari, võite lubada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsistesse salvestamise. Need on teie mugavuse huvides, et te ei peaks uuesti kommentaari jättes oma andmeid uuesti sisestama. Need küpsised kestavad ühe aasta.

Kui külastate meie sisselogimislehte, määrame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja visatakse brauseri sulgemisel kõrvale.

Sisselogimisel seadistame teie sisselogimisteabe ja ekraanivalikute salvestamiseks ka mitu küpsist. Sisselogimisküpsised kestavad kaks päeva ja ekraanivalikute küpsised kestavad aasta. Kui valite käsu “Jäta mind meelde”, jääb teie sisselogimine kaheks nädalaks püsima. Kui logite oma kontolt välja, eemaldatakse sisselogimisküpsised.

Artikli muutmisel või avaldamisel salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja näitab lihtsalt teie muudetud artikli postituse ID-d. See aegub 1 päeva pärast.

Manustatud sisu muudelt veebisaitidelt

Selle saidi artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide manustatud sisu käitub täpselt samamoodi, nagu oleks külastaja teist veebisaiti külastanud.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, manustada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie suhtlemist selle manustatud sisuga, sealhulgas jälgida teie suhtlemist manustatud sisuga, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse logitud.

Google analytics

Kasutame Google Analytics’it kodulehe kasutajamugavuse tõstmise jaoks

Kellega me teie andmeid jagame

Me ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kui jätate kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed määramata ajaks. Seda selleks, et saaksime kõik järelkommentaarid automaatselt ära tunda ja heaks kiita, selle asemel, et neid modereerimisjärjekorras hoida.

Kasutajatele, kes registreerivad end meie veebisaidil (kui neid on), salvestame ka nende poolt edastatud isikuandmed oma kasutajaprofiili. Kõik kasutajad saavad oma isiklikke andmeid igal ajal vaadata, muuta või kustutada (välja arvatud juhul, kui nad ei saa oma kasutajanime muuta). Veebisaidi administraatorid saavad seda teavet ka vaadata ja muuta.

Millised õigused teil on oma andmete suhtes

Kui teil on sellel saidil konto või olete kommentaare jätnud, võite taotleda eksporditud faili isikuandmetest, mis meil teie kohta on, sealhulgas kõik meile edastatud andmed. Samuti võite taotleda kõigi teie valduses olevate isikuandmete kustutamist. See ei hõlma andmeid, mida oleme kohustatud haldus-, õigus- või turvalisuse eesmärgil säilitama.

Kuhu me teie andmed saadame

Külastajate kommentaare saab kontrollida rämpsposti tuvastamise automatiseeritud teenuse kaudu.