https://ipumps.ee/wp-content/uploads/2020/11/img-floater-brown-huge.png
https://ipumps.ee/wp-content/uploads/2020/11/img-brown-floater.png

Vogelsang pumbad

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ametlik esindaja Eestis

Ipumps on Vogelsang pumpade ametlik koostööpartner Eestis.

Vogelsangi tööstuslikud pumbad garanteerivad korrektse töö ja efektiivsuse tagades seeläbi kvaliteetse tulemuse. Pumpade disain ja funktsionaalsus on hästi projekteeritud ja läbimõeldud, mistõttu sobivad need ideaalselt raskete koormuste ja pingete jaoks erinevates tööstustes.

Vogelsang partnerina saame pakkuda terviklike teenuseid alates planeerimisest lõpetades korrapäraste hooldustöödega. Lisaks sellele oleme koostööpartnerina abiks lahendamaks kõikvõimalike probleeme.

Vastupidavad lahendused

Olenemata töövaldkonnas ja nõuetest pakuvad Vogelsangi pumbad vastupidavaid lahendusi, mis võivad edastada väga abrasiivseid aineid ja neid on väga lihtne hooldada. Samal ajal on need erakordselt võimsad: Vogelsang pumbad taluvad 1 m3/t – 1400 m3/t rõhkude erinevusi kuni 16 baari.

Labarootorpump ja hammasrataspump

Loodud Vogelsangi poolt ning pidevalt täiendamisel – pöörleva elastomeeriga kaetud pump. Tõeline universaalne valdkond erinevatele lahendustele, millel on palju erinevaid seadmeid ja materjale. Äärmiselt ruumisäästlik, lihtne hooldada ja tõhus.

Labarootorpump ja hammasrataspump
https://ipumps.ee/wp-content/uploads/2022/11/kruvipump.jpg

Kruvipump

CC-seeria kasutab kruvipumba läbiproovitud põhimõtet uuenduslikus, ainulaadselt kergesti hooldatavas konstruktsioonis. Osasid saab vahetada minimaalse ajaga ilma torusid lahti võtmata.

Purusti

Sobib paljudeks erinevateks rakendusteks, olgu selleks siis ummistuste eemaldamine kanalisatsioonis, suspensiooni valmistamine biogaasijaamades või toidujääkide töötlemiseks toiduainetööstuses. Prahi ja raske materjali käitlemise süsteemid on paljudel juhtudel heaks lisandiks eraldatud võõrkehade lihtsaks ja tõhusaks käsitlemiseks.

purusti